گلایه رئیس فدراسیون از کم توجهی فراکسیون ورزش به ناشنوایان

[ad_1]

رئیس فدراسیون ناشنوایان از کم توجهی به ناشنوایان در اختصاص بودجه به برخی فدراسیون ها از سوی فراکسیون ورزش انتقاد کرد.

مهران تیشه گران در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال 1401 مجلس هیچ اعتباری برای فدراسیون ناشنوایان قائل نشد و من از فراکسیون ورزش گلایه دارم که چرا در اختصاص بودجه به ناشنوایان بی ادبی کرده است. اما فدراسیون ناشنوایان بدون کمک مجلس عضوی از فدراسیون ها نیست.

وی همچنین به اعزام کاروان با کیفیت به بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک برزیل اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم در این دوره بهترین عملکرد را نسبت به دوره قبل داشته باشیم و جایگاه خود را ارتقا دهیم.

تیشه گران درباره وضعیت کاروان اعزامی به المپیک ناشنوایان بیان کرد: کاروان ایران با 75 ورزشکار (59 مرد و 16 زن) و 32 مربی در 8 رشته ورزشی تیراندازی، کاراته، تکواندو، جودو، فوتبال، والیبال ساحلی، دو و میدانی و کشتی آزاد. در بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان شرکت خواهد کرد که طی آن تلاش می کنیم کاروانی با کیفیت و مدال آور به المپیک اعزام کنیم.

تیشه گران در پاسخ به این سوال که تاکنون چقدر برای اعزام کاروان به المپیک ناشنوایان هزینه شده است، افزود: 15 میلیارد تومان برای اعزام کاروان به المپیک در نظر گرفته بودیم اما با حمایت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک. و هیئت رئیسه فدراسیون توانستیم این اعتبارات را تامین کنیم و دیگر مشکل بودجه ای برای اعزام کاروان به المپیک نداریم.

وی در پایان فصل اعزام ترکیب اصلی به المپیک برزیل به 28 اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: فوتبال اولین رشته اعزامی به المپیک برزیل است که 28 عازم این مسابقات می شود. در ماه می، و اولین بازی رسمی خود را برابر ایتالیا در 10 می انجام دهند.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.