کندانسور در شیراز

کندانسور صفحه ای – تشکر
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

در ساخت چیلر رفت و برگشتی آبی ، عملکرد و راندمان چیلر علاوه بر اینکه به کیفیت اجزای اصلی چیلر مانند کمپرسور وابستگی زیادی دارد ، نحوه طراحی و ساخت کندانسور آب خنک تقریبا شبیه طراحی و ساخت اواپراتور چیلر است چرا که هر دو شامل یک مبدل حرارتی برای انتقال گرما هستند ، کیفیت ساخت سازه چیلر نیز در بهبود عملکرد سرمایشی چیلر تاثیر به سزایی می گذارد.

در نهایت سرمای ایجاد شده اواپراتور و فن یخچال به درون کابین یخچال منتقل میشود و سرمایش یخچال را ایجاد میکند.

با توجه به کاربرد گسترده ی کولر گازی ها و افزایش تقاضا برای این محصول، سازنده های داخلی و خارجی گوناگون در عرصه تولید و عرضه این محصول فعالیت چشمگیری داشته اند و سالانه تعداد بسیار زیادی دستگاه را در انواع مدل ها و ظرفیت های مختلف وارد بازار می کنند.

قطر این اتصالات – و اتصالات سمت صفحه در جلوی پوسته – از نظر هندسی محدود هستند تا قسمت زیادی از صفحه موجود از بین نرود.

از آنجایی که تعداد زیادی از کولر های گازی دارای عملکرد سرمایش و گرمایش می باشند به همین دلیل مدت زمان استفاده در آن ها بالا رفته و طول عمر قطعات جانبی پایین می آید.

بررسی ها نشان داده است که استفاده از کندانسورهای هوا خنک در چیلرهای سردخانه ای بیشتر از مدل آب خنک است.

در ابتدا هر دو گاز بی اثر تنگستن (TIG) جوش داده شده بودند ، اما اکنون با صفحات جوش داده شده با لیزر ساخته می شوند.

و هر گونه موادی که قابلیت فاسد شدن دارند با قرار دادن آن ها در سردابه ها و یا دفن کردن آن ها انجام می شد.

در هر دو کندانسور فوق الذکر حرارت دفع شده به وسیله مبرد دمای عامل تقطیر را افزایش می دهد. در کندانسورهای هوایی از هوا به عنوان عامل تقطیر استفاده می کنند در کندانسورهای هوایی حرارت دفع شده به وسیله میرد دمای عامل تقطیر را افزایش می دهد.

که در آنها حرارت بخار مبرد داغ از طریق سطوح لوله ها به عامل تقظیر (مثلا هوا یا آب) منتقل شده و در اثر آن بخار مبرد ابتدا تا دمای اشباع سرد و سپس به مایع تبدیل می شود.

کندانسور نیروگاهی دستگاه هایی هستند که به منظور خنک کاری در سیستم های تهویه مطبوع، یخچال ها و مانند آن به کار می روند.

در نوع قدیمی تر کندانسور بارومتریک و نوع جت اساس کار به همین صورت بود. همانطور که از نام کندانسور هوایی یا هوا خنک پیدا است .

از برق کشیدن یخچال هم که اصلا فراموش نشود. بهترین گزینه برای مناطق گرمسیری استفاده از کولرهای گازی است که کمپرسور اسکرال در آن استفاده شده است می باشد؛ میزان مصرف برق آنها نسبت به نمونه قبلی کمتر میباشد؛ فضای کمتری اشغال کرده و صدای کمتری نیز ایجاد می کند؛ البته قیمت آن گرانتر و به نگهداری و سرویس بیشتری احتیاج دارد.

کندانسورهای خنک شونده با هوا یا کندانسورهای هوایی یا ACC : در این نوع کندانسور از هوا به عنوان عامل تقطیر استفاده می شود.

در صورتی که جریان هوا طبیعی باشد،مقدار هوای جریان یافته در کندانسور کم بوده و سطح تقطیر نسبتا بیشتری لازم است.

این کندانسورها به دلیل ظرفیت کم شان فقط در کاربردهای کوچک و عمدتا در یخچالها و فریزرهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

در صورتی که جریان هوا طبیعی باشد، مقدار هوای جریان یافته در کندانسور کم بوده و سطح تقطیر بیش تری لازم خواهد بود.

پس از آنکه به صورت بخار درآمد توسط یک فن در همان سیستم قسمتی از آب که گرم شده است، خنک می گردد.

همچنین بایستی حتی الامکان از قرار دادن یخچال در محیط گرم مثلا در مجاورت اجاق گاز خود داری گردد. تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

برای این منظور باید از مبدل های حرارتی صفحه ای استفاده کرد . مبدلهای حرارتی صفحه واشر ممکن است استاندارد صنعت برای وظایف عمومی گرمایش و سرمایش باشد ، اما فناوری داخل GPHE بسیار استاندارد نیست.

مبدلهای حرارتی صفحه جوش داده شده هزینه های کندانسور صفحه ای فرآیند تصفیه خانه را کاهش می دهند – قسمت 1مبدل های حرارتی صفحه ای و قاب (P&F) برای اولین بار 100 سال پیش برای استفاده در صنایع لبنی تولید شدند.

قیمت میکروفون کندانسور کمی بالاتر بوده و بهدلیل حرفهای بودن و داشتن ویژگیهای مهم، توسط کاربران حرفهای مورد استفاده قرار میگیرند.

این نوع میکروفون برای آن دسته از کاربرانی مفید است که فقط میخواهند صدای یک فرد را ضبط کنند و اتفاقا علاقهای به جذب صدای اطراف به جز آن یک نفر یا یک آلت موسیقی هم ندارند.

اکثر افراد با این سوال مواجه می شوند که علت ارزان بودن کولر گازی بانه چیست و در این زمینه باید گفت که این کالا به طورمستقیم به مصرف کنندگان عرضه می گردد بدون هیچ واسطه ای.

توجه داشته باشید که ماده ای که قرار است از حالت گاز به حالت مایع تغییر فاز دهد را مبرد می گویند.

کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.

کندانسورهای خنک شونده با آب یا WCC : این نوع کندانسور برای تقطیر مبرد از آب استفاده می کند. یکی از قسمت های مهم نیروگاه کندانسور می باشد که از آن ها معمولا در تقطیر بخار خروجی از توربین های تولید انرژی استفاده می شود.

این چرخه برودتی با استفاده از یک موتور الکتریکی واقع در داخل کمپرسور برای هدایت کمپرسور انجام می شود. بعد از حذف گرمای کافی، مایع شدن رخ می دهد.

برای افزایش راندمان کندانسور معمولا از تکنیک چسباندن باله ها (به عنوان مثال، ورق های مسطح فلز رسانا) به لوله برای تسریع در حذف حرارت استفاده می کنند.

بنابراین می توانیم با استفاده از جداول شرکتهای سازنده به انتخاب مدل کندانسور بپردازیم. اگر این قسمت از کندانسور دچار نشتی شود، باعث ورود آب خنک کن آلوده به قسمت آب سیکل می شود که منجر به خسارت های فراوانی به بویلر، توربین و دیگر اجزای نیروگاه می شود.

از روش هایی که می خواهید بفهمید این کولر اصل است یا نه این است که سعی کنید از فروشگاه هایی خرید کنید که قابل اعتماد بوده و برای فروش اجناس خود کولر گازی را پایین تر از قیمت واقعی اش نمی فروشند.

در طراحی و ساخت کندانسور در اصفهان یک سری اصول رعایت می شود که فرآیند عبور سیال و خنک شدن سیال را نتیجه می دهد.

آب متراکم شده از توربین کندانسه نام دارد که در زیر کندانسور جمع می شود. در نیروگاهها از چگالنده چهار مسیره به ندرت استفاده می شود.

ما در فرآیندهای شیمیایی و فیزیکی نیاز به گرم کردن و یا سرد کردن سیالاتی داریم که مورد استفاده قرار میگیرند.

با توجه به توضیحات داده شده اسپلیت های جنرال مکس با ظرفیت 30000، اسپلیت سردو گرم اجنرال با ظرفیت 24000، اسپلیت سردو گرم سامسونگ 30000، اسپلیت سامسونگ مدل مکس ظرفیت 25000، اسپلیت سرد و گرم تک الکتریک با ظرفیت های 120000 و 300000 و 240000 و 180000، کولر گازی اجنرال با ظرفیت 30000 و کولر گازی ال جی نیو تایتان با ظرفیت 240000 می تواند برای شهر هایی با آب و هوا گرم همچون خوزستان و بوشهر مناسب باشد.

بدون توجه یه نوع یا محل نصب کندانسور،بایستی یخچال به نحوی استقرار یابد که هوا بتواند آزادانه از روی کندانسور جریان داشته باشد.

در نظر گرفتن ظرفیت مناسب که لازم است در زمان خرید کولر گازی به مساحت فضایی که نیاز به برودت دارد توجه نماییم.

کندانسور دستگاهی می باشد که گازهای مبرد را خنک می کند و آن را از بخار به مایع تبدیل می کند.

در صورت استفاده از لوله های پرده دار برای کاهش مقاومت در مقابل جریان آزاد هوا، معمولا پره ها را با فاصله زیادتری نسبت به هم تعبیه می کنند.

عملکرد آن ها به این صورت است که با استفاده از آب خنک کننده حرارت بخار را از بین می برند.

در صورتی که کندانسور در داخل فضا نصب شده باشد. زیاد بودن فاصله پره ها همچنین امکان کثیف شدن کندانسور در اثر ورود کثافات را تقلیل می دهد. C᠎on​tent was generat ed by GSA​ C​onte​nt G​ener᠎ator Demov᠎er si᠎on.

گاز مبرد، داخل پوسته و لابلای تیوبها جریان می یابد و حرارت خود را به دیواره تیوبها می دهد. گرچه در کندانسورهای تبخیری،دمای هوای عبوری مقداری افزایش می یابد اما تقطیر مبرد عمدتا از تبخیر آب پاشیده شده بر روی کندانسور ناشی می شود و وظیفه هوا افزایش شدت تبخیر با دفع بخار آب حاصل از تحول تبخیر می باشد.

روش کار به این صورت است که ابتدا سیال با درجه حرارت بالا درون لوله های کندانسور تبخیری جریان پیدا می کند و به وسیله آبی که روی لوله ها پرتاب می شود تقطیر می گردد.

اساس کار نیروگاه ها چرخه رانکین است که در تمام دنیا بر همین اساس ساخته می شوند. در کندانسورهای هوایی از هوا به عنوان عامل تقطیر استفاده می کنند در حالی که در کندانسورهای آبی برای تقطیر مبرد از آب استفاده می شود.

کندانسور سردخانه: یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از کندانسورها در سردخانهها است که بهنوعی همان چیلر تراکمی محسوب میشود که به آن یونیت کندانسینگ میگویند.

اول از همه بهتر است که کندانسور کولر گازی را بشناسید. در صورت تمایل به دریافت خدمات (مطالعه فرصت سرمایه گذاری، تحقیقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سیستم سازی کسب و کار) می توانید پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکمیل نمایئد و یا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائید.

این کندانسورها به دلیل ظرفیت کم، فقط در کاربردهای کوچک و بیش تر در یخچال های خانگی به کار برده می شوند و معمولا از نوع صفحه ای یا لوله ای پرده دار هستند.

کویل ها معمولاً از جنس مس هستند و فین های آلومینیومی مخصوص دارند و به صورت موج دار سینوسی کار می کنند.

سیستم لوله کشی در برج های خنک کن از نوع سیستم باز میباشد و جریان آب برای خنک شدن در مجاورت هوا قرار می گیرد .

کندانسور نصب شده در دور از کمپرسور ، معمولا به طور جداگانه و با فاصله از کمپرسور نصب شده و می توان آن را در داخل یا بیرون فضا قرار داد.

این سیستم طوری طراحی شده است تا بخار مبرد فشرده شده و به طور موثر متراکم شود. اگر بخواهیم عملکرد کندانسور را در جمله ای خلاصه کنیم باید بگوییم، وسیله ای است که در عملیات تقطیر، بخار در آن به حالت مایع تبدیل می شود.

جریان هوا در یک کندانسور هوایی ممکن است به صورت طبیعی ، یا به وسیله فن یا دمنده انجام شود.

اگر اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است هنگام خرید اسپلیت گمراه شوید. و دیگری اسپلیت سقفی است. دو لوله ای : ساده ترین مبدل آب خنک مدل دو لوله ای است.

نوارهای موجود بر روی صفحات مایعات را در یک مسیر پیچ در پیچ مجبور می کند و فاصله بین دو صفحه مجاور b را از 1 تا 5 میلی متر تنظیم می کند.

برای تحقق یک ایده به کسب وکار موفق باید آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجیه اقتصادی، شرایط سرمایه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زیرساخت های فنی و فرآیند های تولید مورد مطالعه قرار گیرد.

در کندانسورهای تبخیری هم هوا و هم آب مورد استفاده قرار می گیرد. کندانسور چیلر: معمولاً در چیلر تراکمی هوایی و چیلر تراکمی آبی استفاده میشوند.

از یک فلز رسانای گرمایی، مانند مس، معمولاً برای انتقال بخار استفاده می شود. وقتی که آرایش لوله ها مثلثی باشد، افت فشار جریان پوسته کندانسور صفحه ای بیشتر از وقتی است ک آرایش مربعی باشد، اما میزان انتقال حرارت در آرایش مثلثی بیشتر است .

کندانسورها نیز همچون اواپراتورها وسایل انتقال حرارت می باشند. کندانسورها میتواند هوایی یا آبی باند. کندانسورها اجزای نام آشنایی برای کنترل دما در یخچال ها، سیستم های تهویه مطبوع، پمپ های گرمایی و چیلر ها هستند.

همان چیلر تراکمی بوده که با نام یونیت کندانسینگ شناخته شده است. فرایند ترمودینامیکی اصلی که روی می دهد، چگالش بخار ورودی است.

چرخه رانکین بر عناصری مانند ژنراتور، توربین، کندانسور بخار و پمپ استوار است. این نشتی ها معمولاً در اثر خوردگی های سمت بخار یا سمت آب است که البته سمت آب سهم بیشتری دارد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.