کامیون ها در شب های قدر نمی توانند وارد تهران شوند

[ad_1]

معاون آموزش و فرهنگ راهنمایی و رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود و تردد کامیون ها در شب های قدر در جاده های تهران خبر داد.

سرهنگ علی هاموخانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تمهیدات پلیس برای شب های قدر، اظهار کرد: پلیس راه تهران بزرگ برای شب های قدر تمهیدات ترافیکی ویژه ای خواهد داشت و ماموران ما به صورت 100 درصدی در شب های قدر به ویژه امامزاده ها حضور خواهند داشت. ، تکایا و حسینیه ها برای تسهیل تردد و تنظیم تردد خودروهای سواری، موتورسیکلت و شهروندان گام بر می دارند.

وی با بیان اینکه در اجرای این مراسم ممکن است برخی از معابر فرعی به صورت موقت برای تشریفات بسته شود، خاطرنشان کرد: با نیروی انتظامی همکاری کنید.

همخانی با اشاره به اطلاعیه قبلی پلیس مبنی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در شهر تهران در شب های قدر، تصریح کرد: امشب همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، پلیس راهور در مبادی ورودی تهران مستقر است. کامیون ها وارد شهر می شوند به این ترتیب کامیون هایی که وارد شهر می شوند متوقف و قانون اجرا می شود و به خارج از شهر هدایت می شوند.

معاون آموزش و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: امشب چند کامیون وارد شهر تهران شدند که پلیس راهور ده ها دستگاه از این کامیون ها را متوقف کرد.

هاموخانی ابراز امیدواری کرد با تدابیر نیروی انتظامی و همچنین همکاری شهروندان، شب های قدر در آرامش کامل سپری شود و مردم در آرامش کامل از این شب های پربرکت بهره معنوی کافی را تجربه کنند.

به گفته وی، بسیج و آمادگی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تا پایان مراسم شب قدر ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.