کار و تلاش جامعه در رأس پیشبرد اهداف نظام اسلامی است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: جامعه و تلاش کار همواره در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی کشور به ویژه در پیشبرد اهداف نظام اسلامی پیشتاز است.

علی جهانی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار با تاکید بر اینکه کار بزرگ حرکت چرخه های تولیدی بر عهده این قشر زحمتکش جامعه است، گفت: این هفته باید طوری برنامه ریزی شود که همه اقشار مردم دارای دانش هستند برنامه ها و فرصت های هفته کارگر و روز کارگر مسئولان استانی باید از نزدیک با کارگران، کارگران عرصه کار و تولید دیدار و به مسائل و مشکلات این قشر بزرگ رسیدگی کنند.

وی افزود: در درجه اول باید باور کنیم که همه ما کارگر هستیم و خود را منزوی از جامعه کارگری نمی بینیم تا بتوانیم صادقانه به این قشر زحمتکش خدمت کنیم.

سرپرست اداره کل تعاون کار و تامین اجتماعی لرستان همراهی و هماهنگی با کارفرمایان شرکت های اقتصادی استان در راستای تحقق هفته باشکوه کارگری را ضروری دانست و افزود: کارفرمایان ارتباط مستقیم با کارگران دارند. بنابراین، توانایی آن در ارزش گذاری برای کارگران، کرامت کارگران در محیط کارخانه ها و شرکت ها ضروری است.

جهانی با اشاره به اجرای برنامه های هفته کارگر خاطرنشان کرد: با حمایت و هماهنگی تمامی دستگاه های اجرایی ذیربط و تشکل های کارگری و کارفرمایی، برنامه های فرهنگی ورزشی، دیدار با خانواده شهدای کارگر، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه برداری، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و… در استان برگزار می شود.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه اعضای تیم گرامیداشت هفته کارگر برنامه های خود را برای این هفته اعلام کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.