منچستر سیتی 4 – رئال مادرید 3 / بسیار زیبا!

[ad_1]

تیم فوتبال منچسترسیتی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سختی از سد رئال مادرید گذشت.

به گزارش ایسنا، منچسترسیتی و رئال مادرید بامداد امروز چهارشنبه (18 اردیبهشت ماه) در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر رفتند. مادرید 4: 3. پدر.

در این دیدار منچسترسیتی تنها پس از 2 دقیقه با ضربه سر کوین دبروین گل اول را به ثمر رساند و در کمتر از 10 دقیقه این بار دبروین یک پاس گل داد تا گابریل ژسوس با کورتوا تک به تک شد و گل دوم را به ثمر رساند. شهر فرستادن.

پس از چند بار رفت و برگشت، سرانجام رئال مادرید در دقیقه 33 موفق شد یکی از گل های کریم بنزما را جبران کند تا امید شاگردان آنچلوتی زنده بماند، اما با شروع نیمه دوم، فیل فودن در بازی 3-1 برای سیتی گلزنی کرد.

رئال مادرید اما موفق شد دو دقیقه بعد با وینیسیوس جونیور گل دوم را به ثمر برساند. دو تیم برای گلزنی دوباره به مبارزه ادامه دادند تا اینکه برناردو سیلوا در دقیقه 74 با یک ضربه غافلگیرکننده دروازه را برای چهارمین بار باز کرد.

این بازی اما باز هم گل داشت و کریم بنزما در دقیقه 81 پنالتی گل سوم رئال مادرید را به ثمر رساند تا نتیجه بازی 4 بر 3 شود.

در دقایق پایانی بازی هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما راه به جایی نبردند تا بازیکنان منتظر یک بازی برگشت جذاب و دیدنی در مادرید باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.