مناقصه تدریس و آموزش 15 اردیبهشت / ورود معلمان جدید از مهرماه سال آینده

[ad_1]

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری مسابقه آموزشی در 15 اردیبهشت و سهمیه جذب 34 هزار و 800 نفر در آموزش و پرورش گفت: پیش بینی و تلاش ما این است که این گروه از معلمان بتوانند وارد کلاس های درس شوند. در سپتامبر سال آینده.” .

صادق ستاری فرد در گفت وگو با ایسنا، وی با تاکید بر اینکه 15 اردیبهشت ماه با «نهمین مسابقه جذب متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400» روبرو هستیم، گفت: پیش بینی می شود 34 هزار و 815 نفر در مسابقه وزارت آموزش و پرورش شرکت کرده و جذب شوند.

وی افزود: برگزارکننده این آزمون سازمان سنجش کشور است.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پس از مشخص شدن نتایج، گزینش و بررسی صلاحیت معلمان آغاز می شود، گفت: در تلاش هستیم برای پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان در تابستان دوره آموزشی برگزار کنیم. انتظار و تلاش ما این است که این دسته از معلمان در شهریور ماه سال آینده بتوانند وارد کلاس های درس شوند.

ستاری فرد افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش، تمام تلاش خود را برای تسریع در جذب نیرو و شروع دوره های آموزشی به کار خواهد گرفت. ضمناً این احتمال و احتمال وجود دارد که در صورت تکمیل نشدن دروس، اساتید جدید ضمن تدریس در کلاس، از رشته تحصیلی در دانشگاه پیروی کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.