مشارکت کنندگان خوب باید تشویق شوند

[ad_1]

ایسنا/ زنجان رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: مودیان خوب باید تشویق شوند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی شب گذشته (21 فروردین ماه) در دیدار با مدیرکل و معاونین امور مالیاتی استان، گفت: برای اداره جامعه مشارکت مردم ضروری است و این مشارکت باعث می شود. با پرداخت به موقع به مردم منجر به توسعه کشور شود.

وی افزود: متأسفانه در بحث اخذ مالیات نواقصی از سوی متولیان امر صورت گرفته است که باید در اخذ مالیات این کمبودها جبران شود.

این مقام مسئول ادامه داد: کارمندان و حقوق بگیران قبل از پرداخت حقوق کسر مالیات می شوند، اما برخی افراد به دلیل فعالیت های اقتصادی و درآمد کلان از پرداخت مالیات خودداری می کنند به گونه ای که توجه به این موضوع به دستور متولیان امر ضروری است. “

صادقی نیارکی تصریح کرد: فرار مالیاتی معضلی است که گریبانگیر جامعه شده است و وظیفه متولیان امور مالیاتی است و باید برای آن فکری اساسی کرد.

رئیس شورای قضایی استان زنجان به موضوع انصاف در اخذ مالیات اشاره کرد و گفت: برقراری انصاف در اخذ مالیات ضروری است. برخورد عادلانه و عادلانه در اخذ مالیات باید مورد توجه قرار گیرد و وارد اعداد و ارقام نشویم. باید به قانون وصول مالیات دقت کنیم، چرا باید شاهد این حجم از شکایات مودیان باشیم.

رئیس دادگاه دادگستری استان زنجان تاکید کرد: مودیان مالیاتی که خوش حساب هستند تشویق شوند.

این مقام مسئول با اشاره به ارتباط امور مالیاتی با شرکت های اقتصادی و موضوع اخذ مالیات از واحدهای تولیدی گفت: برای حمایت از تولید ملی در برخی موارد باید امتیازات مالیاتی قائل شد و نباید برای ورشکستگی صنعتی و اقتصادی اقدامات سختگیرانه انجام داد. واحدهای تولیدی».

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.