لیسانس داوری مستقل و نساجی

[ad_1]

نوید مظفری معتقد است گل دقایق پایانی استقلال به اشتباه مردود شد.

نوید مظفری، کارشناس داوری در گفت وگو با ایسنا، درباره قضاوت عرب برقی در دیدار استقلال و نساجی اظهار کرد: اولین اخطار بازی به بازیکن نساجی این بود که از حمله موثر به زمین جلوگیری کند. این صحنه به دلیل حضور یک مدافع دیگر در نزدیکی صحنه خطا موقعیت گل آشکاری نبود و تصمیم داور برای صدور کارت زرد درست بود.

وی ادامه داد: عملکرد نیمه اول تیم داوری خوب و بدون خطای قابل توجه بود. برخورد خوب و مناسب داور در دقیقه 52 با بازیکن استقلال و آرام کردن او پس از خطا، قرارگیری عالی او در دقیقه 55 و وضعیت بدنی خوب داور از ویژگی های شینی عرب بود. در دقیقه 92 خطایی از سوی بازیکن نساجی در محوطه استقلال رخ نداد و تصمیم داور برای ادامه بازی درست بود. اعتراض کادرفنی استقلال کاملا غیر منطقی بود چرا که برگشت توپی که در پایان بازی به تیر دروازه نساجی برخورد کرد به هیچ وجه نزدیک به خط دروازه نبود چه برسد به اینکه وارد دروازه شده بود.

مظفری افزود: در دقیقه 112 هر چند توپ به بازیکن نساجی برخورد کرد اما هند از دست نداد. در دقیقه 113 داور به اشتباه گل استقلال را مردود اعلام کرد. این دروازه بان هیچ تماسی با دروازه بان نساجی نداشت. دروازه بان خود به مدافع ضربه زد و تصمیم داور در این صحنه اشتباه بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.