لزوم افزایش مشارکت اعتبارات ملی و استانی در طرح جنگل گلستان بجنورد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی بر لزوم افزایش سهم اعتبارات ملی و استانی برای طرح جنگل گلستان در بجنورد تاکید کرد.

محمدرضا حسین نژاد در دیدار با معاون ساخت و توسعه و عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و مدیران آستان قدس رضوی گفت: تسریع در پروژه های راهسازی در این استان ضروری است.”

وی گفت: با وجود اعتبار اندک، با هم افزایی و همدلی مدیران مسئول، امور توسعه راه های استان نباید با کندی پیش برود.

حسین نژاد یکی از راهکارهای کاهش تصادفات جاده ای را تکمیل پروژه جنگلداری بجنورد – گلستان دانست و افزود: باید این پروژه را تکمیل کرد.

وی توجه به زیرساخت های راه را مهم ترین مولفه توسعه یک کشور دانست و افزود: باید سهم اعتبارات ملی و استانی پروژه بجنورد برای جنگل گلستان افزایش یابد که در سفر هیات دولت به این منطقه بحث و تبادل نظر خواهد شد. این استان

نماینده ارشد دولت در استان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل راه روستاهای بالای 50 خانوار را بالغ بر 3 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: هدف اصلی ما برای تسلط بر راه ها باید محرومیت زدایی و رسیدن به میانگین مطلوب باشد. در کشور.”

دکتر. محمدرضا کدخدازاده معاون ساخت و توسعه و عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل نیز در این جلسه گفت: سفر هیات دولت به خراسان شمالی باید تایید شود.

وی افزود: تاکنون از 270 کیلومتری بجنورد تا جنگل در مسیر استحفاظی استان 220 کیلومتر تکمیل و چهار باند تکمیل شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.