فن اواپراتور زیلابگ

فن زیلابگ Zilabeg
فن زیلابگ 2, فن زیلابگ اصفهان, فن زیلابگ کرمانی, فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ مشهد, فن زیلابگ ۳۰, فن زیلابگ قیمت, فن زیلابگ 50 سانت, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن تانژانت زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, فن زیلابگ چینی, فن حلزونی زیلابگ, خرید فن زیلابگ, فن زیلابگ دیجی کالا, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, فن رادیال زیلابگ, فن زیلابگ لاله زار, زيبا گل, زلفاته خم خم, ز پیچاپیچ زلفت, فن سانتریفیوژ زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, سایت فن زیلابگ, شرکت فن زیلابگ, فن صنعتی زیلابگ, قیمت فن صنعتی زیلابگ, فن طرح زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فروش فن زیلابگ, فروشگاه فن زیلابگ, مشخصات فنی فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ کاتالوگ, فن بین کانالی زیلابگ, زیبه گل, مشخصات فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, نماینده فن زیلابگ, فن های زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 630s

متداول ترین نوع کندانسور های هوا خنک تشکیل شده از تعدادی لوله و فین که تشکیل دهنده ی کویل کندانسور هستند و اجازه دفع حرارت جذب شده به محیط بیرون را می دهند در سیستم های تبرید عمل دفع حرارت به محیط با دمیدن یا مکیدن هوا به این کویل انجام می شود .

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

همچنین این نوع از فن را تنها میتوان در یک سیستم کانالکشی شده استفاده کرد. سیستم های برودتی که مجهز به کندانسور هوا خنک هستند و نیاز به کارکرد در فصول سرد سال دارند در معرض آسیب به علت افت فشار خط مایع هستند که برای حل این مشکل باید از تجهیزاتی استفاده کرد که فشار خط مایع را در محدوده مناسب کنترل کنند، این مساله به ویژه در دستگاه هایی که از شیر انبساط ترموستاتیکی یا لوله مویین استفاده می کند .بروز می کند ، زیرا شیر های انبساط ترموستاتیک و لوله های مویین به دلیل کنترل های ساده تردر ساختار خود به اختلاف فشار خط مایع و فشار اواپراتور که ناشی از فشار تبخیر است حساس تر هستند.

کاهش فشار خط مایع منجر به عدم تغذیه صحیح اواپراتور می شود ، تغذیه نا منظم اواپراتور خصوصا در کویل های تهویه ای باعث تشکیل برفک بر روی سطح کویل میشود که کنترل رطوبت را غیرممکن می کند همچنین سرعت پایین مبرد و فشار کارکرد پایین تر اواپراتور موجب می شود که روغن در حین عبور از اواپراتور در داخل اواپراتور گیر بیفتد که در نتیجه ی این امر کمپرسور با کسری روغن مواجه می شود .

فن صنعتی زیلابگ

جهت کاکرد مناسب کندانسور از نظر فشار کاری راهکار های مختلفی وجود دارد که میتواند این مساله را تضمین کند ، برای مثال کنترل دبی هوای عبوری از روی کویل به وسیله لوور ها (دمپر یا دریچه ها ) که می توانند به صورت دستی یا موتور دار باشند ویا کنترل سرعت فن ها به وسیله ی درایو کنترل فرکانس که البته ساده ترین راه کنترل توالی روشن و خاموش شدن فن ها می باشد.

سطر چهارم نرخ جریان آب عبوری از لوله یونیت هیتر است که بر حسب GPM یا همان گالن بر دقیقه است.

فن حلزونی زیلابگ

انواع هواکشها، هیتر جت و پنجره اینلت از محصولات این شرکت است. داشتن استانداردهای لازم و نظارت افراد مجرب و متخصص در حوزه صنعت کیفیت محصولات این شرکت را تضمین می کند.

فن رادیال زیلابگ از فن های AC محوری به طور گسترده ای در دستگاه های فروش استفاده می شود تا در مواردی که فضای محفظه محدود است ، خنک کنندگی ایجاد کنند.

نمایندگی فن زیلابگ

به طور کلی هواکش ها را می توان به دو دسته هواکش صنعتی و هواکش خانگی تقسیم کرد و در سطح بعدی هر کدام را در دسته ای گنجاند.

آرایش مثلثی لوله ها باعث می­شود که هوا با تمام سطح لوله­ها در تماس باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کندانسورها و مبدل های حرارتی، آشنایی با ویژگی های محصولات ما و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

فن زیلابگ المان

این فن دارای پروانهای است که پرههای آن رو به جلو و همجهت با جهت چرخش هستند. هواکش سانتریفیوژ زیلابگ، جهت استفاده در اماکنی که هوای ناخالص ، کثیف و دمای بالا دارند گزینه مناسبی است.

کاتالوگ فن های زیلابگ

در مناطق حاره ای که دمای بالاتر محیط باعث افزایش فشار کندانس می شود کارکرد مناسب کندانسور مستلزم انتخاب درست آن از نظر سطح تبادل است که در این صورت کارکرد آن تضمین می شود .

هواکش صنعتی سردخانه ای زیلابگ دو قسمت اصلی شامل موتور و پروانه است . محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 25سانت قابدار زیلابگ 4e-250b است که دارای قطر پروانه 250 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 730 متر مکعب در ساعت است.

فن سانتریفیوژ زیلابگ

Industrial Fans Direct کاملاً زیلابگ فن در موقعیت مناسبی قرار گرفته است تا فن های تهویه یا اگزوز فن هایی را که برای تازه و عاری از آلودگی هوای فضای تجاری یا مسکونی خود نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهد.

ما در فروشگاه برق آسا انواع این تجهیزات را از برندهای گوناگون و با توان و مدلهای مختلف برای شما گردآوری کردهایم.

مشخصات فن زیلابگ

برای آشنایی با انواع این تجهیزات تهویه و روش خرید آنها از برق آسا با ما همراه باشید. شرکت برق آسا همچنین دارای نمایندگی از بسیاری از برندهای تولیدکننده بلوئر، فن سانتریفیوژ و هواکشهای صنعتی و ساختمانی است؛ بنابراین ما محصولات خود را با قیمتهای رقابتی به مشتریان خود عرضه میکنیم.

تضمین اصالت کالا و قیمتهای بسیار مناسب این شرکت موجب شده تا در ردیف بهترین وارد کنندههای هواکش قرار بگیرند.

قیمت فن صنعتی زیلابگ

شرکت پارس شهاب ابتدا با نام پارس توشیبا و با همکاری یک بخش بخش خصوصی ایرانی، شرکت توشیبای ژاپن و بانک صنعت و معدن در سال ۱۳۴۷ آغاز کرد.

فراموش نکنید در انتخاب هواکش باید در ابتدا مشخص نمایید این وسیله را برای چه محلی می خواهید و آن محل چه اندازه و وسعتی دارد.

فن زیلابگ دیجی کالا

شرکت فن ایران دارای چهار دهه سابقه در تولید انواع تجهیزات جابهجایی هوا در سطوح سنگین، صنعتی و با قدرت بالا است.

موتور فن زیلابگ اره ای سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن هادر سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده(فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 3920 مترمکعب بر ساعت می باشد.

نمایندگی فن زیلابگ در تهران

میزان صدای تولید شده در این فن زیلابگ اره ای هواکش 71 دسیبل است. اجزای این نوع از فن را با هم مرور میکنیم: پروانه، الکتروموتور که ممکن است یک جهته یا دو جهته باشد، بخش حلزونی که جایگاه نصب پروانه است، یک صفحه برشی روی دهانه خروجی فن و قیفی که بازدهی فن را افزایش میدهد.

فنهای سردخانهای براساس مشخصات فنی سردخانه و حجم هوای جابهجایی شده در مدلهای مختلفی از نظر شکل پروانه، قطر پروانه، تعداد پره و دور موتور تولید میشوند.

هواکش آكسيال زيلابگ سری ftp داراي موتور فنی با روتور بيروني است که دارای مزایایی از قبیل کوچک بودن و مصرف انرژی کم است.

حرارت محیطی موتور فنهای محوری (آکسیال) ZILABEG سری FTP از 30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد می باشد. فن سانتریفیوژ ساختاری پیچیدهتر نسبت به هواکشهای محوری یا آکسیال دارد.

هیچ یک از فن های آکسیال قابلیت نصب بر روی کانال هوا را ندارند. هم اکنون می توانید این محصول را با قیمتی مناسب و اقتصادی از فروشگاه اینترنتی پرشین فن خریداری نمایید.

فن سانتریفیوژ، انواع، کاربردها و مکانیزم ویژهای دارد که آنها را با هم مرور میکنیم. آنها اغلب با راه اندازی یک باشگاه، وبلاگ نویسی یا تبلیغ موضوع مورد علاقه خود، فن زیلابگ 50 سانت اشتیاق خود را نشان می دهند.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

کاربری ویژه (صنعتی) و مکانیزم متفاوت باعث میشود این نوع هواکش یا فن را در دستهای مجزا قرار دهیم. اولین نکته برای خرید تجهیزات تهویه، در نظر گرفتن نوع کاربری خانگی، تاسیساتی یا صنعتی است.

فن اکسیال زیلابگ

نکته دیگر توان مصرفی، بازدهی و میزان هوای خروجی است که باید با نیازهای مکان مورد نظر، هماهنگی داشته باشد.

این نوع از بلوئر هم دارای توان بسیار بالا و هم دارای قابلیت مکندگی و دمندگی همزمان است بنابراین از آن میتوان در صنایع گوناگونی استفاده کرد.

هواکش صنعتی گریز از مرکز که این نوع را نیز میتوان به هواکش صنعتی خم به عقب و خم به جلو، یکطرفه و دوطرفه نیز تقسیم بندی نمود.

فن سه فاز زیلابگ

همانطور که در بخش مکانیزم و انواع فن سانتریفیوژ مشاهده کردید، بلوئرها نیز دارای مکانیزمهای مختلفی هستند که از آنها میتوان به مکانیزمهای دینامیکی، سانتریفیوژی و جابهجایی مثبت اشاره کرد.

برخی از محصولات بلابرگ عبارتند از: هواکشهای خانگی و صنعتی، فن سانتریفیوژ، داکت فنها و هواکشهای سقفی و هواکشهای بین کانالی.

تیراژه اکنون تولید کننده محصولاتی است مانند: محافظهای صوتی و تصویری، یخچالهای خانگی و صنعتی، انواع هواکش و کولرهای گازی.

فن زیلابگ مشهد

شرکت تولید کننده محصولات این برند در سال ۱۳۴۳ تاسیس شده است. شرکت ماکان فن یکی از برندهای ایرانی و تولید کننده محصولات تهویه هوا است.

فن زیلابگ 630s

این مدل بازدهی کمتری نسبت به فنهای بکوارد و فوروارد دارد اما کارایی بیشتر در جابهجایی گازهای دیگر و هوای آلوده از ویژگیهای این فن است.

فن رادیال زیلابگ

این مدل هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 2 کیلوگرم است که نسبت به قیمت فن زیلابگ آلمان مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

ساختار فن شامل چند پره و میلههایی است که به منظور محافظت از فن تعبیه شده اند. ویژگی مهم این دستگاه، این است که دارای توانایی دمندگی و مکندگی بهطور همزمان است.

ساید چنل برای تهویه یا جابهجایی گازها از مکانیزم ایجاد جریان گردابی و مکنده با توانایی ایجاد فشار 50 میلی بار تا 500 بار استفاده میکند.

نماینده فن زیلابگ

هواکش دستگاهی است که هوا و یا هوای آلوده را جا به جا می کند. ما در ساخت چیلرهای ۳۰ تن تبرید و نیز سایر ظرفیت ها همواره سعی می کنیم که در درجه اول از مارک DANFOSS بهره ببریم و در صورت عدم وجود یک قطعه خاص در بازار از دیگر برندها استفاده می کنیم.

نوع دیگر هواکشها، هواکشهای گریز از مرکز هستند. تقسیم بندی کلی فنها با قرار گرفتن در یکی از دو دسته اکسیال(محوری) و سانتریفیوژ(گریز از مرکز) انجام میشود.

خرید فن زیلابگ

هواکشهای گریز از مرکز، خود به چهار گروه تقسیم میشوند: هواکشهای خم به عقب، هواکشهای خم به جلو، هواکشهای دو طرفه و هواکشهای یک طرفه.

کندانسور های هوا خنک برای سالیان متمادی در مناطق گرم و خشک که آب در دسترس نبود کارکرد خود را ثابت کرده اند ، به دلیل دسترسی سخت تر به منابع آبی در مناطق دارای جمعیت بیشتر قابل پیش بینی است که در سالهای آینده استفاده از کندانسور های هوا خنک بیشتر خواهد شد .

فن هواکش زیلابگ

بیشتر کاربرد این مدل فن، جابهجایی هوای آلوده، گرم و گازهای سمی و خورنده در اکثر مکانهایی مانند تونلها و داخل کورهها است.

فن های زیلابگ

اسکرو بلوئر نیز در صنایعی کاربرد دارد که به جابهجایی گازها با سرعتی بالا نیاز باشد. این تجهیزات، وسایلی الکترومکانیکی بهشمار میآیند که از آنها برای تهویه یا جابهجایی هوا استفاده میشود.

در این فن کندانسور فن اواپراتور زیلابگ می تواند جریان هوا به شکل عمودی یا افقی باشد که در بیشتر موارد از بالا به سمت پایین است.

در ادامه به ویژگی ها و مزایای فن سیرکوله ساخت گروه اندیشه سبز خواهیم پرداخت. در جدول دوم که در ادامه آن است، پارامترهای مهمی چون شدت جریان آب بر حسب گالن بر دقیقه gpm، افت فشار آب در آن بر حسب psi، وزن بر حسب lbs و فشار کاری درون لوله ها و پوسته آورده شده است.

هواکش ها در طیف وسیعی از مدل ها تولید می گردند. شرکت دمنده کار خود را در سال ۱۳۴۶ در پامنار تهران آغاز کرد.

در حال حاضر ، رهبران صنعت فروش و تازه سازی در تلاشند تا نسل جدید را از خدمات خود هیجان زده کنند.

برند زیلابگ معتبرترین برند اروپایی موجود در بازار ایران می باشد که فن های کندانسوری با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند.

مدل دیگر فن سانتریفیوژ، فن رادیال یا دارای پروانه شعاعی است. طرفداران اغلب تمایل به کسب اشیاء مادی مرتبط با حوزه مورد علاقه دارند (ورود Medic).فن زیلابگ 50 سانت برخی از طرفداران تمایل به تعامل اجتماعی با طرفداران دیگر دارند (ورود به Phinsider).  This  data has be en do᠎ne ​by GSA C on​tent G᠎enerator Dem oversion!

موارد دیگر را با هم مرور میکنیم. هواکشها، بلوئرها و فنهای سانتریفیوژ همگی محصولاتی با طول عمر نسبتا بالا هستند اما هرگونه ایراد در الکتروموتور یا تغییر شکل در پروانه میتواند باعث ایجاد صدای آزاردهنده و یا توقف دستگاه شود.

از این تجهیزات برای جابجایی هوا و ایجاد جریان هوای دائمی یا موقتی استفاده میشود. کندانسور هوایی یا هوا خنک از فن بدون قاب برای خنک سازی مبرد خروجی از کمپرسور استفاده میکند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.