فقط به رنگارنگ ترین مدال های بازی های آسیایی فکر می کنم

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه قایقران پارالمپیک ایرانی پس از کسب دو مدال در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه گفت که به دنبال خوش رنگ ترین مدال بازی های آسیایی هانگژو چین است.

شهلا بهروزی راد که اولین مدال ورزشی کرمانشاه پس از وی در سال 1401 به ثبت رسید، در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری مسابقات قایقرانی در آب های آرام قهرمانی آسیا در تایلند، اظهار کرد: این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا نسبی است. سطح بسیار بالاتری نسبت به سال های گذشته بود و کشورها با تمام توان شرکت کردند.

وی ادامه داد: این مسابقات برای بخش پاراکانو به عنوان ورودی برای حضور در بازی های آسیایی 2022 هانگژو چین در نظر گرفته شد.

خانم کرمانشاهی تیم ملی قایقرانی ایران عملکرد تیم ملی قایقرانی کشورمان در این رقابت ها را قابل توجه دانست و گفت: امیدوارم در بازی های آسیایی هانگجو خیلی بهتر از شرایط فعلی و با مدال های رنگارنگ تر حضور پیدا کنیم.

وی که در دو ماده این مسابقات مدال آور شد، گفت: در بخش کایاک انفرادی که تخصص من است با کمتر از یک ثانیه اختلاف با قهرمان مقام دوم را به دست آوردم و یک آویز نقره کسب کردم.

بهروزی راد ادامه داد: من اولین بانوی ایرانی در بخش پاراکانو بودم که در این دوره از مسابقات شرکت کردم و مدال برنز گرفتم.

وی در ادامه هدف خود را کسب خوش رنگ ترین مدال بازی های آسیایی عنوان کرد و گفت: تمام تلاش و تمرکزم را برای کسب مدال طلای این مسابقات به کار می گیرم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.