فعالیت در محل در دانشگاه ها/خوابگاه ها برای دانشجویان غیر بومی آغاز شد

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل محقق اردبیلی رئیس دانشگاه گفت: از امروز فعالیت دانشگاه ها در ارائه خدمات آموزشی حضوری انجام شده و دانشجویان موظف به حضور حضوری در کلاس ها هستند.

حبیبی در جلسه هماهنگی روسای دانشکده های دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: پس از 2 سال محدودیت تدریس حضوری در واحدهای دانشگاهی، با تصمیم وزارت آموزش و پرورش، دانشجویان در دومین دوره حضوری خواهند داشت. ترم سال و دیگر کلاس مجازی آموزشی وجود نخواهد داشت.

وی شرط حضور دانشجویان در خوابگاه ها را داشتن کارت واکسیناسیون و دو بار تزریق واکسن کرونا عنوان کرد و گفت: .

محقق اردبیلی رئیس دانشگاه اظهار داشت: با تمایل اساتید و دانشجویان دانشگاه به روند تحصیل حضوری، امیدواریم دانشجویان با کمترین مشکل به صورت حضوری ادامه تحصیل دهند که قطعا در سال های آینده با رعایت سلامت ادامه خواهد یافت. پروتکل ها.”

حبیبی افزود: در تمامی دانشکده های دانشگاه محقق اردبیلی حضور دانشجویان برای ادامه تحصیل الزامی است و تلاش می شود تا به دوران قبل از کرونا برگردیم و شرایط تحصیلی مطلوبی برای دانشجویان فراهم شود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دانشجویان از یک هفته پیش به صورت حضوری شروع به تحصیل کردند، اما با ساماندهی کلاس های درس و همچنین آماده سازی خوابگاه، شرایط مساعدی را در دانشگاه محقق اردبیلی برای دانشجویان مقاطع مختلف فراهم می کنیم. تحصیلات.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی افزود: همچنان تاکید ما بر رعایت نکات بهداشتی و تزریق کامل نوبت اول تا سوم واکسن کرون است و منتظر ادامه روند تحصیلی و معاینات حضوری دانشجویان در دانشگاه هستیم. دانشگاه محقق اردبیلی با آسیب کمتر در ماه های آینده.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.