فراهم کردن فضای کاری مشترک برای هسته فناوری معدن

[ad_1]

طی انتشار فراخوان مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران، استارت آپ ها و استارت آپ های حوزه معدن کشور از تسهیلات فضای کاری مشترک برخوردار خواهند شد.

به گزارش ایسنامرکز نوآوری معدن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برای دستیابی به اهداف کارآفرینی و رشد اکوسیستم استارتاپی معدنی کشور، امکان ایجاد مراکز نوآورانه مرتبط با بخش معدن و صنایع وابسته. ارائه شده است.

فضای ترسو نوعی محیط کار مشترک است که در آن هسته ها و تیم های فناوری و شرکت های متخصص در هر زمینه کاری با ارزش های مشترک و فعالیت های مستقل گرد هم می آیند تا فعالیت های خود را در یک محیط کاری برابر و جذاب ایجاد کنند. همکاری یک پروژه استارتاپ یا مستقل انجام دهید. استفاده از شرایط و امکانات یک فضای کاری مشترک به کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شما کمک می کند.

عموم مردم این فراخوان سرمایه گذاران و شتاب دهنده های تخصصی و شرکت های مرتبط با معدن و صنایع وابسته هستند.

خدمات و تجهیزات ارائه شده توسط مرکز نوآوری ایمینو برای استارتاپ های مستقر شامل دسکتاپ، اینترنت، اتاق کنفرانس، اتاق جلسه، اتاق بازی، خدمات آزمایشگاهی، امکان استفاده کمکی از خدمات مشاوره کسب و کار، بازاریابی، خدمات حقوقی و تسهیلگری.

مرکز نوآوری همچنین دارای استودیوی تخصصی صوتی و تصویری برای تولید محتوا و خدمات شرکت ها و استارتاپ ها از جمله جلوه های ویژه سینمایی، استودیوهای مجازی و کروماتیک، تیزرهای گرافیکی متحرک، اینفوگرافیک (ارائه اطلاعات کمی و کیفی به صورت گرافیکی)، مستندسازی است. , گزارش می دهد.اجرای پروژه های سازمانی، دولتی و خصوصی را فراهم می کند.

به گزارش شبکه ایمنو، علاقه مندان و متقاضیان فضای کاری مشترک می توانند با ثبت نام و توسعه کسب و کار خود از این امکانات استفاده کنند.

پس از دریافت و بررسی مدارک در کمیته صلاحیت، مرکز به تیم های منتخب اجازه حضور و فعالیت در مدت مقرر در قرارداد را بر اساس توافق نامه نظارتی بین طرفین و بر اساس توافق نامه و قوانین نظارتی مربوطه می دهد. مطابق با کمیته صلاحیت

Imino میزبان بیش از 12 تیم استارتاپی در فضای کاری مشترک خود بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.