فراخوان جشنواره نوآوری و فناوری شیراز اعلام شد

[ad_1]

ایسنا/ فارس مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس از برگزاری جشنواره نوآوری و فناوری شیراز همزمان با هفته بزرگداشت شیراز در اردیبهشت ماه خبر داد.

رضا محمودی روز سه شنبه 18 فروردین ماه در جمع خبرنگاران گفت: پارک علم و فناوری فارس به منظور تحقق شعار «تولید بر اساس دانش و ایجاد شغل» جشنواره نوآوری و فناوری شیراز را در اردیبهشت ماه 1401 برگزار می کند.

وی افزود: این جشنواره در قالب جشنواره ای بین المللی در حوزه فناوری با نام جشنواره نوآوری و فناوری شیراز با برپایی آثار موازی و پراکنده، خلأهای چرخه تولید فناوری، از تولید ایده تا خلق و فروش فناوری با استفاده از ظرفیت اساتید، اساتید، دانشجویان، دانشجویان و کارشناسان، دانشگاه ها، آموزش و پرورش و صنعت کشور را پر خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس ادامه داد: کارآفرینان می توانند برای درخواست و کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی https://shiraztechfestival.ir/fa مراجعه کنند.

محمودی آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره را تا 9 اردیبهشت ماه سال 1401 اعلام کرد و افزود: زمان برگزاری جشنواره از 28 اردیبهشت لغایت 30 اردیبهشت ماه است که در آن نفرات برتر به پارک های علم و فناوری، صندوق های حمایتی و سرمایه گذاران معرفی می شوند.

او بر روی بیوتکنولوژی (غذا، کشاورزی حیوانات و گیاهان، محیط صنعتی، بیوتکنولوژی مولکولی)، نانوتکنولوژی (محصولات و مواد)، اپتیک و فوتونیک (مواد، قطعات و سیستم ها)، الکترونیک، کنترل و سخت افزار تمرکز داشت. نرم افزارهای کامپیوتری، ساخت پیشرفته، تولید و تجهیزات آزمایشگاهی، داروهای پیشرفته، تجهیزات پزشکی، ملزومات و تجهیزات، هوافضا (پرندگان، ماهواره ها، موشک ها)، انرژی های نو (تجدیدپذیر)، محصولات پیشرفته در زمینه علوم، گیاهان شناختی، دارویی و کشاورزی، نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و آب، خاک و هوا، معدن، فناوری های دریایی، ساخت و ساز و راه سازی.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس با اشاره به شرایط کلی اجرای این طرح گفت: محصول باید نوآورانه و فناورانه باشد، محصول باید بازارپسند و مبتنی بر دانش، تحقیق و توسعه باشد.

محمودی بیان کرد: مخاطبان جشنواره شرکت های نوپا هستند، شرکت هایی که از فروردین 1395 تاسیس شده و محصول اولیه (MVP) دارند. اولویت با اساتید دانشگاه و دانشجویانی است که محصول اولیه (MVP) ارائه دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.