ضرورت ایجاد بازارچه مرزی برای کاهش قاچاق / برخورد جدی با متخلفان در ماه مبارک رمضان

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی آماده فعال سازی بازارچه مرزی خراسان شمالی است.

سردار قاسم رضایی 25 فروردین ماه در حاشیه دیدار با ماموران انتظامی خراسان شمالی در گفت وگو با ایسنا، از برقراری امنیت قابل توجهی در استان مرزی خراسان شمالی خبر داد. امنیت در این استان مرزی است.

وی با بیان اینکه انسجام سیاسی، اجتماعی و … در خراسان شمالی بین مردم و مسئولان بسیار بالاست، افزود: این استان آمادگی هر گونه رشد اقتصادی را دارد و یکی از مهم ترین دلایل آن امنیت بالای استان است.

رضایی با اشاره به اینکه آمادگی داریم بازارچه مرزی را در استان فعال کنیم، ادامه داد: ایجاد بازارچه مرزی یکی از راهکارهای کاهش قاچاق در کشور است.

جانشین فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه یکی از مهمترین موانع تحقق شعار سال بحث قاچاق است، تصریح کرد: قاچاق آفت رشد اقتصادی است و برای تحقق شعار سال وجود دارد. این منطقه

وی با تاکید بر اینکه تعامل گمرک و پلیس برای کاهش قاچاق بسیار مهم است، گفت: با باندهای بزرگ قاچاق در استان های جنوبی و غربی برخورد شد و درصد کشفیات قاچاق افزایش چشمگیری داشت.

رضایی با بیان اینکه با متخلفان امنیت و آرامش جامعه برخورد جدی می شود، تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان به رستوران ها، قهوه خانه ها و غیره متجاوزان تذکر داده شد و متخلفان از این پس مجازات خواهند شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.