صدور مجوز شعبه کتابخانه ملی و مرکز اسناد با برند تحقیقات استراتژیک در خرم آباد

[ad_1]

ایسنا/ لرستان نایب رئیس شورای شهر خرم آباد از اخذ مجوز شعبه کتابخانه ملی و مرکز اسناد با برند تحقیقات استراتژیک در خرم آباد خبر داد.

مجید دریکوند در جمع خبرنگاران گفت: پژوهشگاه شورای شهر خرم آباد جایگاه بسیار مهمی دارد و از سال 94 مجوزی از سوی شورای عالی استان ها ابلاغ شده اما هنوز راه اندازی نشده است.

وی افزود: در این هشت ماه پژوهشگاه یکی از پیشرفته ترین مراکز شوراهای اسلامی در کل کشور است.

نایب رئیس شورای شهر خرم آباد با بیان اینکه در مرکز پژوهش های این شورا بررسی ها و بررسی های مختلفی انجام داده است، گفت: برنامه داریم که هر فصل گزارش عملی انجام شود.

دریکوند ادامه داد: نخستین کتاب شهرداری خرم آباد با عنوان پیشینه تاریخی خرم آباد با دستان علمی منتشر شد و در روز خرم آباد رونمایی می شود.

نایب رئیس شورای شهر خرم آباد افزود: توانستیم مجوز شعبه کتابخانه ملی و مرکز اسناد را با برند تحقیقات استراتژیک اخذ کنیم.

وی با اشاره به اینکه تیم لازم برای سند چشم انداز 1414 شهر خرم آباد تشکیل شد و رسانه ها می توانند به این موضوع ورود کنند، گفت: 70 هکتار بافت تاریخی در شهر خرم آباد وجود دارد که شش هکتار آن در باباطاهر است. محله . ، نورپردازی و کف سازی با پیوست فرهنگی انجام می شود و در نوروز 1402 عرضه می شود.

دریکوند درباره شهرداری خرم آباد گفت: این اتفاق در 10 فروردین 1401 در حالی رخ داد که هیچ سازمانی ساختار مالی مستقلی ندارد و بر این اساس اضافه کاری نامحدود حذف و سقف اضافه کاری به 60 ساعت کاهش یافت.

نایب رئیس شورای شهر خرم آباد در ادامه بیان کرد: 11 دفتر کارگزاری در خرم آباد وجود دارد که باید فعالیت های معمول شهرداری به این دفاتر سپرده شود و از این حیث باید بستر الکترونیکی 11 دفتر مذکور را فراهم کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.