صدور بیش از 11000 محموله الکترونیکی توزیع کود شیمیایی در گلستان

[ad_1]

ایسنا/ گلستان مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان گفت: بیش از 11 هزار حواله الکترونیکی توزیع کود شیمیایی در استان گلستان صادر شده است.

حمید هزارجریبی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 11 هزار و 723 محموله الکترونیکی برای توزیع کود شیمیایی توسط مراکز جهاد کشاورزی شهرستان های استان صادر شده است.

وی با بیان اینکه در مدت مذکور 8 هزار و 341 محموله به کشاورزان تحویل داده شد، ادامه داد: جهاد کشاورزی شهرستان گنبدکاووس با یک هزار و 423 محموله صادر شده بیشترین سهم صادر شده از محموله های الکترونیکی کود را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان با تاکید بر اینکه از تمامی مراکز جهاد کشاورزی خواسته شده است با مدیریت بهتر در تولید، تصمیمات و اقدامات به موقع در این بخش و تحویل و تامین کودهای شیمیایی به کشاورزان انجام شود. مسئله مهم این است که کشاورزان باید در آرامش و آسایش به کشت و کار بپردازند تا تراکم و کمبودی در هر زمان وجود نداشته باشد.»

هزارجریبی با اشاره به اینکه این استان یکی از استان های پیشرو در صدور حواله الکترونیکی از طریق سامانه پایش کودها بوده است، تصریح کرد: منبع اطلاعات کشاورزان و بهره برداران کشاورزی در سامانه پهنه بندی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.