سمپوزیوم اتوپیای کودکان برگزار می شود

[ad_1]

دبیر نشریه کودکان آرمانشهر گفت: دومین سمپوزیوم بین المللی کودکان آرمانشهر با رویکرد تبیین و بررسی شهر دوستدار کودک در آبان ماه 1401 در تهران برگزار می شود.

بر اساس گزارش ها ايسناسید کاظم سید مراد با اشاره به اهداف و دستاوردهای این سمپوزیوم گفت: سمپوزیوم کودکان آرمانشهر با هدف بررسی طرح های دانشگاهی و پژوهشی، افزایش دانش علمی و فنی برای دست اندرکاران و تصمیم گیران، ارزیابی و توانمندسازی پروژه ها با بخش خصوصی. رویکرد کاوش و سرمایه گذاری و تبیین و بررسی شهر دوستدار کودک انجام شده است.

وی افزود: سمپوزیوم بین‌المللی که هر ساله برگزار می‌شود، فرصتی کلیدی برای متخصصان اطفال، برنامه‌ریزان شهری، مددکاران اجتماعی، دانشگاهیان، طراحان و سیاست‌گذاران برای به اشتراک گذاشتن دانش، شیوه‌های خوب و یافته‌های تحقیقاتی از رشته‌های مختلف است که برای رسیدن به یک هدف مشترک مهم هستند. گفت. او گفت. . ایجاد شهرهای دوستدار کودک مهمترین جنبه این سمپوزیوم است.

سید مراد افزود: ما این کار را با فراهم کردن بسترهای ارتباطی برای جوامع علاقه مند (دانشمندان، مسئولان، مقامات (محلی) و فعالان حقوق کودک) انجام می دهیم تا بتوانند تحقیقات خود را منتشر کنند و گام های خوبی در جهت ایجاد شهرهای واقعاً دوستانه بردارند.

سید مراد همچنین افزود: تریبون بیان چالش ها و امکان همفکری برای ارائه راه حل برای مشکلات کودکان می تواند نقش موثر و تعیین کننده ای را برای فعالان این عرصه در تعامل با بخش عمومی و سیاست گذاران ایجاد کند.

وی با اشاره به بخش مقالات و مسابقه عکس گفت: دانشجویان سراسر کشور و همچنین علاقمندان به شرکت در مسابقه عکس می توانند آثار و پایان نامه های خود را در مهلت مقرر ارسال کنند.

رئیس سمپوزیوم بین المللی کودکان آرمانشهر ادامه داد: این سمپوزیوم با هدف گردهمایی تعداد زیادی از فعالان حوزه کودک در طول این رویداد با بخش های مختلف و متمایز برگزار می شود.

سید مراد در پایان به تشریح محورهای این سمپوزیوم پرداخت و گفت: چارچوب راهبرد طراحی و برنامه ریزی شهرهای دوستدار کودک، وضعیت و حقوق کودکان در شهرها و روستاها، امنیت محیطی و اجتماعی کودکان و نوجوانان است. محورهای این سمپوزیوم

آدرس سایت این سمپوزیوم Kids-us.ir است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.