سفر ناموفق 2 خواننده ایرانی به کنسرت های خارج از کشور

[ad_1]

در 10 روز گذشته دو خواننده ایرانی برای اجرای کنسرت های برون مرزی خود با مشکلات حاشیه ای دست و پنجه نرم کردند و در نهایت موفق به اجرای کنسرت های برون مرزی نشدند.

به گزارش ایسنا، شامگاه پنجشنبه 13 فروردین خبرهای متعددی مبنی بر ممانعت آمریکا از ورود علیرضا قربانی خواننده مشهور ایرانی برای حضور در برنامه نوروزی در رسانه های مختلف منتشر شد.

به گفته برخی رسانه‌ها مانند لس‌آنجلس تایمز یا رسانه‌های محلی، مراسم نوروزی به میزبانی بنیاد فرهنگ و با همکاری ارکستر سمفونیک اقیانوس آرام با حضور هنرمندان ایرانی با صدای علیرضا قربانی برگزار می‌شود. در این خبر ذکر شده بود که مقتول دارای مجوز اقامت کانادا (!) است و روز جمعه 4 اسفندماه، آمریکا را به مقصد تورنتو ترک کرد اما پس از 4 ساعت بازجویی نتوانست خود را به آمریکا برساند.

همچنین در برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که این خواننده در بازجویی 4 ساعته درباره دو سال خدمت سربازی این هنرمند در هواپیما، هنگام سوار شدن مأموران به هواپیما و پیاده کردن او از هواپیما، این خواننده حتی روی صندلی خود نشسته بود. سپاه پاسداران. ، به او اطلاع داده شد که ویزای آمریکا لغو می شود و دیگر نمی تواند وارد کشور شود.

اما دیروز پس از این حادثه مقتول با انتشار فیلمی اعلام کرد که سوار هواپیما نشده و پس از بررسی پاسپورتش اجازه ورود به آمریکا به این هنرمند داده نشده است که به گفته وکلایش دلیل خدمت وی ​​همین بوده است. در سپاه پاسداران بود. قانونی که از سال 2019 برای همه اعمال خواهد شد.

قربانی همچنین در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر شد، این اتهامات را رد کرد و گفت: «ادعاهای مشابه و غیرمستند درباره این خانواده بیش از یک بار مطرح شده است. اخبار منتشر شده را بررسی کنید.

اما با توجه به عدم اجرای قربانی در روز شنبه، سینا سرلک که پیش از این در رسانه ها از مهاجرت به آمریکا نام برده شده بود، جایگزین وی در این برنامه شد و علیرضا قربانی پس از سفری طولانی به کشورش بازگشت.

ماجرای تاج گذاری فرزاد فرزین

فرزاد فرزین خواننده پاپ که به همراه الیاس یالچینتاش خواننده ترک تهیه کننده “ماسک” به زبان ترکی و فارسی بود، قرار بود برای اولین بار پیش از انتشار آهنگ مشترک خود با یالچینتاش در 31 مارس در استانبول اجرا کند، اما معتقد است که اینطور است. گفت که به دلیل بیماری عروق کرونر قلب تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است.

برخی رسانه ها از سطح آگاهی نامطلوب و حتی پایین تر از فرزین خبر دادند. این موضوع البته از سوی سایت رسمی این هنرمند تایید نشده است و گروهی دیگر انتشار این مطلب را به عدم فروش بلیت کنسرت های ترکیه نسبت می دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.