«دشت خاموش» به صورت آنلاین منتشر شد

[ad_1]

فیلم سینمایی «دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی به راه اندازی آنلاین پلتفرم فیلیمو پیوست.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم «دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه کنندگی سعید بشیری پس از اکران در سالن های «هنروتجربه» و موفقیت در چندین جشنواره خارجی به مدت یک ماه تا اواسط اردیبهشت در فیلیمو. سکو. چهره به صورت آنلاین نمایش داده می شود.

این فیلم مدتی پیش در آخرین حضور بین المللی خود در لس آنجلس به نمایش درآمد و مورد نقد کارگردان قرار گرفت.

پخش بین المللی «دشت خاموش» که به زندگی و آثار چند خانواده کارگری با کارفرما می پردازد، بر عهده شرکت فیلم پرشین به مدیریت علی قاسمی است.

این فیلم که در بیش از 30 جشنواره بین المللی شرکت کرده است، برنده جوایزی از جمله تندیس بهترین فیلم در بخش افق جشنواره فیلم ونیز 2020، تندیس بهترین فیلم جشنواره فیلم هنگ کنگ 2021، تندیس بهترین بازیگر مرد برای علی باقری از جشنواره هنگ کنگ 2021، بهترین تدوین برای سارا یاوری از انجمن بین المللی منتقدان و روزنامه نگاران جهان 2021، جایزه فایفر فدراسیون بین المللی منتقدان فیلم 2020، تندیس بنیاد WiFi (اعتماد ملی ایتالیا) 2021، جایزه بهترین فیلم از جشنواره فیلم برانداز کرواسی 2021 و جایزه بهترین فیلمساز در آسیا برای مسعود امینی یرتیرانی، جایزه بهترین فیلم از دیدگاه بینندگان جوان در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم بوگوتا، جایزه بهترین فیلم و جایزه آموزشی و فرهنگی بهترین فیلم از نگاه داوران فیلم تصاویر جدید ایرانی آغشته به فرانسه و جایزه صلح نروژ (NoP) پنکه).

علی باقری، فرخ نعمتی، مهدیه نساج، تورج الوند، مجید فرهنگ، ناصر علاقمندان، راضیه ایرانی، نرگس امینی، محسن یگانه، مهتاب خوش منش، شقایق آقازاده، اهورا بهرامی، پارسا و ارشا سبحانی سرم در این فیلم سینمایی. کاغذ بازی کرد

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.