دستگیری 3 مظنون قتل بویراحمد

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سه متهم به قتل در روستای دمچنار شهرستان بویراحمد خبر داد.

سرهنگ سعید بالش زر در جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر درگیری منجر به قتل در روستای دمچنار شهرستان بویراحمد، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره آگاهی استان قرار گرفت. پلیس با هماهنگی قوه قضائیه

وی افزود: در تحقیقات ماموران مشخص شد فردی در روستای دمچنار شهرستان بویراحمد توسط چند نفر با سلاح گرم به شدت مجروح شده و متأسفانه به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ماموران آگاهی این فرماندهی با همکاری ماموران انتظامی شهرستان بویراحمد پس از تلاش بی وقفه و انجام تحقیقات گسترده پلیسی، تردد و مخفیگاه ها را شناسایی کردند. از میان دو مظنون به قتل و انجام عملیات غافلگیرانه، در مخفیگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفت و یکی از مظنونان قتل با همکاری خانواده خود خود را به پلیس معرفی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، بالش زر با اشاره به اینکه ماموران از متهمان قتل سه قبضه سلاح گرم کشف و ضبط کردند و خاطرنشان کرد: قراردادی.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.