جزئیات طرح ترافیک اخبار/رسانه درخواست خود را به مرکز ارتباطات ارسال کنید

[ad_1]

سخنگوی و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران درباره وضعیت مجوز ورود به طرح ترافیک و کارت گذر خبرنگاران گفت: با دستور شهردار تهران و با همراهی معاون حمل و نقل و ترافیک وزیر، مسئولیت صدور طرح مجوز تحویل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران شد.

به گزارش ایسنا، عبدالمطهر محمدخانی افزود: لازم است رسانه های متقاضی کلیه مکاتبات در این خصوص از جمله نامه های درخواست سهمیه طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران و لیست خبرنگاران را به مرکز ارتباطات و امور بین الملل ارسال کنند. شهرداری تهران. . .

وی گفت: ثبت نام در سامانه تهران من و ارسال مدارک توسط خبرنگاران و خبرنگاران محترم در این سامانه طبق روال گذشته انجام می شود و تغییری در این قسمت ایجاد نشده است.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت با اشاره به محدودیت ها و حداکثر محدودیت مشخص برای صدور مجوز برای طرح ترافیک خبرنگاران گفت: مطبوعات وزارت ارشاد تشکیل می شود. سهمیه هر رسانه بر اساس ضوابط شفاف و تخصصی اختصاص یابد.

وی با تاکید بر اینکه صدور مجوز طرح ترافیک خبری بر اساس اولویت مشاغل رسانه و شاخص های استاندارد بررسی می شود، گفت: رسانه های متقاضی در سامانه الحاقی مطبوعات ذکر شدند.

محمدخانی در پایان افزود: فرآیند صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاران در سامانه تهران من پس از اعلام نهایی از سوی مرکز ارتباطات در خصوص سهمیه هر رسانه و اسامی خبرنگاران مجاز، توسط برآورد شده انجام می شود. معاون حمل و نقل و ترانزیت

به گزارش سایت شهرستان، طبق اعلام معاونت حمل و نقل و ترانزیت، مهلت ثبت نام طرح ترانزیت و مجوز خبرنگاری تا 9 اردیبهشت ماه 1401 تمدید شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.