تفتیان انتظارات جامعه دوومیدانی را برآورده نکرد/ احسان حدادی در شرایط خوبی است

[ad_1]

دبیر فدراسیون دوومیدانی می گوید عملکرد حسن تفتیان در مسابقات داخل سالن جهان انتظارات فدراسیون و جامعه دوومیدانی را برآورده نکرد.

به گزارش ایسنا، در حالی که حسن تفتیان در آستانه مسابقات جام جهانی داخل سالن در اردوی فرانسه حضور داشت و انتظار می رفت عملکرد خوبی داشته باشد، عملکرد خوبی نداشت و از صعود به نیمه نهایی بازماند. با این حال تفتیان پس از این دیدارها به بازی های آسیایی فکر می کند و باید دید در آنجا چه برنامه هایی را دنبال خواهد کرد.

علی رضایی، دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره اردوی خارجی تفتیان در آستانه مسابقات جهانی و نتایج کسب شده به ایسنا، گفت: فدراسیون هزینه اردوهای خارجی این دوستان را با هزینه اردوهای داخلی پرداخت کرد و مابقی را از طریق اسپانسری یا شخصی تامین کرد. هزینه ها.” این به آنها بستگی دارد، اما فدراسیون آنقدر که جامعه دو و میدانی تصور می کند، پرداخت نکرد.

وی درباره عملکرد تفتیان در داخل غرفه جام جهانی که نتوانست از مرحله مقدماتی صعود کند، اظهار کرد: آقای تفتیان به عددی که خودش و ما می خواستیم نرسید، خودش هم راضی نبود و انتظارات ما برآورده نشد، با این حال او هم هست. ورزشکاری که رکوردها و ارقام خوبی کسب کرده بود در مسابقات داخل سالن جهان پنجم شد و عملکردش با رکوردی که قبلا ثبت کرده بود فاصله زیادی داشت و به همین دلیل مورد تایید خود، جامعه دوومیدانی و فدراسیون نبود.

وی افزود: قطعا این ورزشکار در تلاش است تا بهترین نتیجه را برای خود و کشور کسب کند. او در سطح آسیایی تنها مدال آور بازی های آسیایی نیست و برای کسب آن تلاش می کند. البته برای اعزام به بازی های آسیایی باید در مسابقات هدف فدراسیون شرکت کرده و سهمیه های لازم را کسب کند.

رضایی درباره وضعیت احسان حدادی نیز گفت: او یک ماه قبل از عید دو اردو در کیش داشت. او در مسابقات هدف فدراسیون نیز شرکت می کند و از نظر سلامتی و آمادگی جسمانی نسبت به گذشته وضعیت بسیار بهتری دارد اما باید با حضور در مسابقات هدف فدراسیون همه این مسائل ثابت شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.