تغییر ساعت کار ادارات همدان ترافیک را دوچندان کرد

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از افزایش ترافیک پس از تغییر ساعت اداری همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.

سرهنگ فرخ جمالی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پس از بازگشایی مدارس، ترافیک صبحگاهی رو به بهبود بود، اما با تغییر ساعت اداری، والدین ترجیح می دهند فرزندان خود را به مدرسه ببرند و این امر باعث افزایش ترافیک در طول مدرسه شده است. زمان بازگشایی.” .

وی با بیان اینکه این موضوع باعث افزایش ترافیک و ازدحام در برخی نقاط شهر شده است، گفت: در برخی نقاط شهر مشکل هندسی وجود دارد که باعث افزایش ترافیک در این مناطق می شود، به عنوان مثال انتهای هنرستان، بازگشت بعثت یا میدان مدرس، میدان رسالت و میدان عمار از جمله مکان هایی هستند که در صورت عدم اصلاح هندسی در روال عادی مشکلات ایجاد می کنند.

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان با اشاره به اینکه بیشترین ساعات تردد در سطح شهر در زمان بازگشایی مدارس در نوبت صبح رخ می دهد، افزود: پس از این ساعت ترافیک در سطح شهر کاهش می یابد و با تعطیلی مدارس دوباره شاهد ترافیک هستیم.

جمالی در پایان گفت: در روزهای اخیر مدیران برخی مدارس جنوب شهرستان از جابجایی دانش آموزان با موتورسیکلت به مدارس گلایه داشتند و همچنین جابجایی دانش آموزان بدون گواهینامه و کلاه ایمنی خطراتی را به همراه دارد که خانواده ها را تهدید می کند. باید در نظر گرفت.” داشتن.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.