بهترین بازیهای اندروید (آپدیت 2022) 100 بازی که باید دانلود کنید (5)

بهترین بازیهای اندروید (آپدیت 2022) – 100 بازی که باید دانلود کنید
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

بازی های ویدئویی فراگیری زیادی دارند و بسیاری از کاربران از بازی ها لذت می برند و حتی پول زیادی برای این بازی ها خرج می کنند، همینطور کمپانی های تولیدکننده گوشی موبایل سعی دارند تا با تولید گوشی های گیمینگ، سهم بیشتری از بازار را بدست بگیرند.

دانلود بازی ها

Shadow Fight هم یکی دیگر از مجموعههایی است که کاربران بهصورت کاملا آفلاین میتوانند هر سه نسخه آن را تجربه کنند.

دانلود بازی برای کامپیوتر

در میان بهترین بازی های آفلاین اندروید، بد نیست بهسراغ بازی برویم که بتوان آن را در مترو، اتوبوس یا حتی تاکسی هم تجربه کرد و سرگرم شد.

دانلود بازی کامپیوتری

در این بین هم امکانی در اختیار شما گذاشته تا علائم و اثرات ویروس خود را تغییر دهید. در واقع بازی مردگان متحرک این استودیو اینقدر خوب بود که باعث شد تیلتیل گیمز هم به شهرت برسد و دوره تازهای در تاریخ این استودیو آغاز شود.  Da ta w​as gen erated ​by GS A ​Co᠎nt ent ​Ge​ne᠎rator DEMO !

یکی دیگر از بازی های کمپانی سوپرسل که قبل از کلش رویال معرفی شد و تا سال ها پرطرفدار ترین بازی موبایلی در گوگل پلی بود.

دانلود بازی کامپیوتر

از لحاظ گیم پلی نیز Before the Storm شبیه به آثار استودیوی تلتیل، سازنده واکینگ دد، است و با انتخاب دیالوگها میتوانید تغییراتی در روند داستان به وجود بیاورید.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

شما نیز یک جت اسکی سوار هستید که به صورت غیر قانونی در لیگ های آبی به مسابقه می پردازید و موج ها را بر هم میریزید.

شما نیز به سلاح های خاصی مجهز هستید و می بایست با حمله به سمت آن ها، از خودتان محافظت کنید.

از طرفی این محبوبیت باعث شده تا بعضی از بازیهای این مجموعه تقریبا روی هر پلتفرمی – از جمله اندروید – قابل بازی باشند.

شخصیتپردازی بینظیر، دیالوگهای فوقالعاده و آزادی عمل از جمله ویژگیهای برجسته این بازی به حساب میآیند. این بازی مبارزهای به افراد اجازه میدهد تا از لیست کاراکترهای دنیای DC (از جمله بتمن، سوپرمن، فلش و…) یکی را انتخاب کنند و با یکدیگر به رقابت بپردازند.

یک بازی تفننی ساده و در عین حال جالب که در آن باید توپ تان را به سمت چارخانه های رنگی پرتاب کرده و امتیاز بگیرید، چارخانه ها همین طور پایین می آیند و شما باید سعی کنید قبل از آنکه از صفحه خارج شوند توپ تان را به آن ها بزنید. This data h as ᠎been generated with G᠎SA C​on tent Generator  Demover᠎sion.

نکته جالب توجه این است که هر کدام از کاراکترهای بازی قابلیتهای مخصوص به خود را دارند و همین باعث شده تا ارزش تکرار و تنوع بازی بالاتر برود.

این بازیها ممکن است موضوعات مختلفی داشته باشند، اما نکتهی مشترکشان این است که قوانین ساده و مراحل کوتاهی دارند و احتیاج به مهارت ویژهای برای رفتن به مرحلهی بالاتر ندارید.

بازیکنان در نقش «بیگبی وولف» همان گرگ شرور داستانهایی مانند شنل قرمزی ظاهر میشوند اما این بار نقش کلانتر شهر را دارند و باید با تصمیمات خود از شهر فیبلتاون و مردمان آن محافظت کنند.

در واقع Terraria را میتوان یک ماینکرفت دو بعدی به حساب آورد، با این تفاوت که اینبار مبارزات و ماجراجویی نقش مهمتری در طول بازی دارند.

جلوه های ویژه، محیط طبیعی، صداگذاری حرفه ای و گرافیک عالی و هیجانی همگی دست به دست هم داده اند تا تجربه ی بهترین بازی ماشین سواری را در دیوایس اندرویدی شما به ارمغان بیاورند.

داستانی طولانی، انتخابهای متعدد و دیالوگهای مختلف که همگی صداگذاری شدهاند، در کنار معماهای بسیار خوب، زمزمههای یک ماشین را به یک بازی ماجراجویی عالی تبدیل کردهاند.

در این بازی در کنار اینکه با موجودات فضایی میجنگید، باید پایگاهتان را هم مدیریت و رهبری کنید. در اینجا هم شما در نقش کاراکترهای دنیای سونیک قرار میگیرید و حلقهها را جمع میکنید.

سبک خاص این بازی سبب میشود در هر پلتفرمی، پلیرها به بازی کردن آن بپردازند. با دانلود بازیهای آفلاین دیگر نیازی به اتصال اینترنت نیست و میتوانید در هر زمان و هر مکان از بازی کردن لذت ببرید.

سری بازیهای Hitman را معمولا به خاطر آزادی عملی زیادی که در اختیار مخاطبان قرار میدهند، شهرت دارند؛ در تمامی قسمتهای این مجموعه، بازیکنان در یک محیط نسبتا باز قرار میگیرند و هدف اصلی آنها معمولا به کشتن یک فرد خاص منتهی میشود.

بازی Major Mayhem دقیقا از این دسته آثار است و بازیکن را در نقش سربازی قرار میدهد که قصد دارد بهتنهایی به دل دشمن برود و تمامی آنها را از بین ببرد.

در این بازی هدف شما این است که در مسیرهای مشخص شده توپ را حرکت داده و تمامی سه کریستال را جمع آوری کرده و در هر سطح به پرچم برسید که اگر کریستال ها را جمع آوری نکنید نمی توانید وارد مرحله بعدی شوید.

بسته به انتخاب های بازیکن در اولین Mass Effect ، انسانیت ممکن است تنها چیزی باشد که از شورای سیتادل باقی مانده است.

این بازی برای اولین بار در سال 2013 و به صورت دسترسی زود هنگام یا Early Access در فروشگاه دیجیتالی Steam منتشر شده بود ، تا که نهایتا توسعه دهندگان خبر از عرضه ی نسخه ی نهایی آن دادند و این بازی در سال 2018…

Hotline Miami در فضای دهه ۸۰، خون و خونریزی به راه میاندازد! سالیان سال مردمان دهکده خون آشام در صلح و آرامش زندگی می کردند تا وقتی که شایعه ای در دهکده مبنی بر اینکه جادوگری قصد حمله به دهکده را دارد، منتشر شد.

جد او در آن زمان ملکه بوده است. جای که مارلی را با جد او اشتباه میگیرند. با این حال، اصلیترین کاری که در طول گیمپلی باید انجام دهید، پریدن و فرار کردن از تلهها است.

بعضی از بازیها با اینکه در ابتدا برای کنسولها منتشر میشوند، اما هنگامی که آنها را تجربه میکنید متوجه میشوید که تجربه این بازی ممکن است روی موبایل یا حتی تبلتها بسیار لذتبخشتر از کنسولها باشید.

Th is post h as be​en writt en by G᠎SA Con​tent G en erator Demover si on.

پس اگر میخواهید تجربهای نزدیک به Halo را روی اندروید داشته باشید و ساعتهای زیادی سرگرم شوید، N.O.V.A. Genshin Impact علاوه بر یکی از تاثیرگذارترین بازیهای موبایل محسوب میشود، یک بازی دیتا دار فوقالعاده است که طرفداران بازیهای آنلاین و فانتزی را میتواند برای مدتها سرگرم کند.

به طور کلی Genshin Impact از آن دسته بازیهای موبایل دیتا دار محسوب میشود که تجربه آن برای تمام طرفداران ویدیو گیم ضروری است.

در طول داستان باید تمام سعی خود را بکنید تا مقدمات فرار از زندان را محیا کنید و در بهترین زمان، فرار خود را عملی نمایید.

Leo’s Fortune دارای ۲۴ مرحله مختلف است که البته حالتهای مختلفی هم برای افرادی که به دنبال چالش و سختی بیشتری هستند، در نظر گرفته.

فورتنایت روی موبایلها ابتدا به صورت انحصاری برای دستگاههای ios منتشر شد و پس از گذشت چند ماه، شرکت سازنده نسخه اندروید آن را هم تایید کرد.

Super Mario Run در ابتدا به صورت انحصاری روی اپل استور منتشر شد و مدتی پس از آن برای دستگاههای اندروید هم در دسترس قرار گرفت.

با اینکه تجربه کردن پوکیمان گو در کشورمان دردسرهای خودش را دارد و خود بازی هم از آن تب و تاب روزهای اولش افتاده، اما مطمئن باشید که هنوز ارزش بازی کردن را دارد.

در زمانی که این مطلب در حال نوشته شدن است، برای تجربه فورتنایت روی اندروید باید گوشی سامسونگ گلکسی S7 یا مدلهای جدیدتری داشته باشید.

البته این مسئله به تعداد بازی های منتشر شده در این سبک هم ربط دارد. Life is Strange یکی بازی پنج قسمتی است که در ابتدا برای کنسولها منتشر شد و پس از مدتی برای دستگاههای موبایل هم عرضه گردید.

در این بازی شما وظیفه دارید تا جایی که میتوانید جان افراد را نجات دهید. چیزی که این بازی را بسیار جذاب و متفاوت کرده، سبک هنری و تلفیق آن با المانهای پلتفرمر است.

بعضی از این المانهای محیطی، به کمک شما میآیند تا آیتمهای بیشتری را جمع کنید و بدون هیچ خطری بخش مورد نظر را پشت سر بگذارید.

اگر پیش از این، یکی از بازیهای سوپر ماریو را تجربه کرده باشید حتما با مکانیکهای آن کاملا آشنا هستید، چرا که با همان المانهای همیشگی سر و کار داریم.

در این مطلب میخواهیم بهترین بازی های اندروید را به شما معرفی کنیم، همراه تکنولایف باشید. ماجرای بازی به قرن ها پیش در جزایر اسکاندیناوی، یعنی زمان قدرت وایکینگ ها مربوط است.

من ۶ روز پیش این بازی رو به شما در خواست دادم و الان دارم تیتر اول سایت میبینمش! در بازی جایج کنترل شخصیت اصلی در دستان شما است و شما به عنوان کارکتری قدرتمند که با نام “پلیس” وجود دارد باید به ایفای نقش بپردازید.

جدا از حل معماها، شخصیت اصلی میتواند به نقاط مختلف جهان سفر کند و اشکال بیشتری را به دست بیاورد.

در این بازی شما در نقش شخصیت دوست داشتنی و اصلی بازی با نام لئو هستید که باید به دنبال کسی که طلاهای شما را دزدیده است بگردید.

از طرفی دیگر گرافیک بسیار خوب باعث شده تا این اثر در حد و اندازه بازیهای کنسولی به نظر بیاید.

بازی Stranger Things از نظر ساختار شباهت زیادی به مجموعه Zelda دارد و از طرفی به شما این امکان را میدهد تا بین کاراکترهای سریال یکی را انتخاب کنید و معماهای مختلف را حل کنید.

خوشبختانه هماکنون امکان تجربه بازی برای دستگاههای اندروید فراهم است و اگر از بازیهای استراتژی نوبتی لذت میبرید، میتواند شما را راضی کند.

به شخصه یکی از بهترین بازیهایی که نسل قبل روی ایکسباکس۳۶۰ تجربه کردم، بازی Brothers بود. یکی از دلایل این امر، پکیج کاملی است که بازی به مخاطبان خود ارائه میدهد.

همین ایده ساده باعث ساخت یکی از بهترین و دوستداشتنیترین بازیهای اندروید شده است. استودیو Amanita Design شاید یکی از بهترین استودیوها در زمینه خلق دنیاهای منحصربهفرد باشد و Machinarium، یکی از ساختههای معروف این استودیو، این حرف را کاملا تایید میکند.

در Into the Dead 2 شما در یک ماشین در حال حرکت قرار میگیرید و وظیفه دارید تا در سریعترین زمان ممکن به مقصد برسید و خانواده خود را نجات دهید.

قسمت اول بازی Into the Dead موفق شد تا مکانیکهای جالبی را به بازیکنان ارائه دهد و نام خود را بهعنوان یک بازی زامبیکشی لذتبخش مطرح کند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.