بازگشت نارنجی به گیلان/ افزایش ۴۳ درصدی کرونایی ها

[ad_1]

ایسنا/ گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند افزایشی بیماری عروق کرونر در روزهای اخیر افزود: با افزایش تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های گیلان، شهرهای ماسال، سیاهکل و لاهیجان نارنجی شدند. و بقیه شهرها زرد هستند.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، فردین محرابیان از پذیرش 46 بیمار جدید بیماری عروق کرونر در استان گیلان در شب گذشته خبر داد و اظهار داشت: مجموع بستری های عروق کرونر در گیلان به 199 نفر رسیده و اکنون 36 نفر در وضعیت وخیم هستند.

وی با اشاره به روند صعودی بیماری عروق کرونر در روزهای اخیر افزود: با افزایش تعداد مبتلایان به بیماری عروق کرونر در بیمارستان های گیلان، شهرهای ماسال، سیاهکل و لاهیجان نارنجی و بقیه شهرستان ها نارنجی شدند. نارنجی. زرد”.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش 43 درصدی تعداد بستری ها در استان از پنجم فروردین امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: هفته گذشته تمامی شهرهای گیلان زرد شدند.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل افزایش بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر چیست؟

وی تعداد قابل توجهی از بستری ها را افرادی که واکسن های خود را تکمیل نکرده اند، دانست و یادآور شد: شهروندان باید با پوشیدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و دریافت به موقع دوزهای واکسن کرونا از شیوع مجدد این بیماری در گیلان جلوگیری کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.