استعدادها اغلب در شرایط سخت شکوفا می شوند

[ad_1]

سخنگوی قوه قضاییه در گفت و گو با ایتام موسسه زنجیره ای مهر با اشاره به برخی افراد موفقی که در فضای محروم رشد کرده اند، گفت: تجربه نشان داده است که استعدادها اغلب در شرایط سخت شکوفا می شوند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، ذبیح الله خدائیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور و سخنگوی قوه قضائیه در گفت و گوی صمیمانه با جمعی از ایتام مؤسسه زنجیره ای مهر ماندگار تهران، روزه خود را با آنها افطار کرد.

خدائیان با ابراز خوشحالی از حضور در جمع فرزندان خانه زنجیر مهر ماندگار به آنان توصیه کرد با مطالعه خوب و تلاش و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف خود آماده برنامه ریزی موثر برای آینده کشورمان شوند.

وی با اشاره به برخی افراد موفقی که در محیط محروم رشد کرده اند، گفت: تجربه نشان داده است که استعدادها اغلب در شرایط سخت شکوفا می شوند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با قدردانی از کارکنان و مربیان موسسه زنجیره ای مهر ماندگار و یادی از اجر و ثواب ماوراء الطبیعه خدمت به ایتام و مشارکت در این موضوع مورد رضایت خداوند، به احادیثی در این زمینه و خداوند متعال اشاره کرد. ، موفقیت و سلامت همگان، در سرورهای این منطقه حضور یافتند.

سخنگوی قوه قضائیه پس از گفتگوی یک ساعته با کودکان بی سرپرست در دیدار با رئیس، معاونان و مدیران سازمان تامین اجتماعی به بررسی مشکلات این حوزه پرداخت.

در این جلسه مسئولان سازمان بازنشستگی خواستار مساعدت حقوقی و قضایی و تعامل بیشتر قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده های حوزه تامین اجتماعی به ویژه فرزندخواندگی شدند.

مدیران این سازمان همچنین حمایت دستگاه های اجرایی در رفع آسیب های اجتماعی و نظارت بر اجرای صحیح قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را از دیگر خواسته های رئیس سازمان برشمردند. سازمان بازرسی کل کشور

خدائیان در این راستا به معاونت نظارت و بازرسی امور تولید دستور داد کارگروه مشترکی با سازمان بهزیستی کشور برای بررسی و حل و فصل موارد فوق و نظارت بر اقدامات دستگاه های اجرایی در حوزه های مذکور تشکیل شود.

عضو شورای عالی قوه قضائیه با اشاره به ماموریت ویژه سازمان بازرسی در دوران تحول و تعالی در پیشگیری از تخلفات، این موضوع را در اولویت قرار داد و حمایت مدیران و کارگران امین را برشمرد.

رحمانیان معاون سازمان بازرسی کل کشور نیز در این نشست به بررسی روند رسیدگی به پرونده های مددکاری اجتماعی پرداخت.

استعدادها اغلب در شرایط سخت شکوفا می شوند

علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز در این دیدار با تشکر از دکتر خدائیان برای حضور در پرورشگاه و توجه به مسائل رفاهی ابراز امیدواری کرد که نتایج این جلسه موجب رفاه بیشتر مددجویان تحت پوشش این سازمان شود.

برنامه بعدی سخنگوی قوه قضاییه در این جلسه رسیدگی به درخواست های حقوقی و قضایی جمعی از افراد حوزه تامین اجتماعی بود که با شنیدن مشکلات مددجویان دستورات لازم را در این خصوص ارائه کردند.

پس از طنین انداز صدای اذان در زندان مهر ماندگار، خدائیان به همراه معاون و رئیس امور تولید، مدیر اداره و بازرس کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیست و چهارمین روز از ماه مبارک را روزه گرفتند. ماه رمضان با یتیمان افطاری

بنابراین گزارش، خانه غیردولتی شبکه مهر ماندگار از سال 1394 کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر 21 کودک بی سرپرست در آن حضور دارند و ضمن تحصیل مهارت های مختلفی را فرا می گیرند.

گفتنی است، همزمان با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ضیافت افطاری با ایتام، معاونین این سازمان نیز با حضور در مساجد تهران بنا به دستور رئیس قوه قضائیه به در بین مردم حاضر شد و مسائل حقوقی شهروندان را بررسی کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.