آغاز تالیف دانشنامه تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان

[ad_1]

رئیس دانشگاه فرهنگیان از آغاز تدوین دایره المعارف تربیت معلم در این دانشگاه خبر داد و گفت: این دانشنامه پایگاه جامع پژوهشی برای دسترسی محققان و اساتید است.

به گزارش ایسنا، حسین خنیفر از طرح نگارش دانشنامه تربیت معلم در دانشگاه خبر داد و افزود: برنامه ریزی اولیه این طرح انجام شده است. با برگزاری جلسات متعدد در صدد راه اندازی پرتال مربوطه هستیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به تدوین و تدوین تاریخ صد ساله تربیت معلم در ایران که در 31 جلد توسط این دانشگاه منتشر شده است، تصریح کرد: در اختیار پژوهشگران و اساتید قرار گرفت.

دبیر هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان، ایجاد مرجعیت علمی و پژوهشی در حوزه تربیت معلم را از اهداف این طرح بزرگ برشمرد و افزود.

این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: برای آگاهی از اهداف، ویژگی ها و نحوه و نحوه نگارش، کارگاه های آموزشی آنلاین و حضوری در نظر گرفته شده است که اطلاعات تکمیلی در این زمینه متعاقبا منتشر خواهد شد.

خنیفر در پایان معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه را متولی پروژه دایره المعارف تربیت معلم دانشگاه معرفی کرد و ابراز امیدواری کرد که امسال فاز اول این طرح بزرگ با همکاری و مشارکت به نتیجه مطلوب برسد. اعضای دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، تدوین دایره المعارف تربیت معلم در پنجاه و یکمین جلسه شورای پژوهشی 22 فروردین ماه سال جاری به تصویب رسید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.